Події
24 жовтня 2017
Поліція у лікарні взяла під охорону другого водія-учасника ДТП у Харкові
Слідчі дії планувалися, але чомусь вони не були здійснені.
news-image

 У Харкові в лікарні взяли під охорону другого водія-учасника резонансної дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинули п’ятеро людей. Як передає УНІАН, про це в коментарі журналістам сьогодні, 23 жовтня, сказав адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця. 

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

«Слідчі дії (з Дроновим - УНІАН) планувалися, але чомусь вони не були здійснені. І мені дуже цікаво, чому безпосередньо в лікарні, у відділенні, де перебуває мій клієнт, чергують співробітники правоохоронних органів. Ми не прохали застосувань до нас жодних засобів безпеки. Розцінювати це як якийсь тиск або вплив – можливо, але ми не будемо когось звинувачувати в незаконних діях. Але маємо те, що маємо. Працівники правоохоронних органів там присутні, і нам не повідомляється, хто це і для чого», - сказав адвокат.

Перепелиця підкреслив, що Дронов нікуди не збирається тікати, хоч у нього було безліч можливостей це зробити. 

«Але він звернувся до лікарні і там перебувавє. У нього не якась Vip-палата, він лежить на загальних умовах. Тому, якщо хотів би, він вже кудись поїхав би. Тому я не вбачаю за необхідне стерегти або перебувати в лікарні», - сказав адвокат.

Він зазначив, що якщо це охорона, то вона має надаватися за зверненням особи, що буде охоронятися, а такого звернення не було. 

У відділі комунікації ГУНП України в Харківській області УНІАН підтвердили, що до Дронова приставлено охорону. 

Читайте також: Поліція розшукує свідків смертельної ДТП у Харкові (фото)