Суспільство
29 листопада 2017
Святий Миколай запрошує у свою резиденцію: відкриття 1 грудня
Особливістю святкового відкриття Резиденції святого Миколая стане презентація спеціального штемпелю «Пошта святого Миколая».
news-image

1 грудня 2017 року о 15:00 під патронатом голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука у Великій Лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться урочисте відкриття Резиденції святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба Печерської РДА, пише «Є!» з посиланням на Урядовий Кур'єр.

У програмі заходу передбачено: відвідини Кабінету святого Миколая,  розташованого у Великій Лаврській Дзвіниці та можливість поспілкуватись з ним особисто.

Також, у Резиденції на відвідувачів чекає дитяче свято «Гостина святого Миколая», тематичний музейний квест, альтанка бажань, виставка художніх робіт Михайла Гайового «Казкова Лавра» та Галини Дюговської «Ангели небесні», майстер-класи та написання листів з побажаннями святому Миколаю.

Крім того, особливістю святкового відкриття Резиденції святого Миколая стане презентація спеціального штемпелю «Пошта святого Миколая».

Резиденція святого Миколая працюватиме до 29 грудня включно.

Щосуботи та неділі, а також 19 грудня з 12:00 до 16:30 святий Миколай вітатиме гостей особисто.

Вхід 1 грудня 2017 року безкоштовний!

Адреса: вул. Лаврська, 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного Заповідника).

Читайте також:У Києві влаштують фестиваль снігових скульптур

Читайте також:З 15 грудня на Співочому полі почне працювати новорічне містечко з 70-метровими гірками