Події
3 січня 2018
В Україні вже почали діяти вимоги Євросоюзу щодо якості шоколаду
Україна досить активно експортує шоколад та вироби з нього до країн ЄС.
news-image

З 1 січня в Україні почали діяти нові вимоги до виробів з какао та шоколаду, що мають забезпечити дотримання європейських стандартів в галузі безпечності та якості продуктів харчування. 

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці у Facebook. Відповідно до європейських вимог, шоколадом може називатися лише той продукт, який містить не менше 35% загальної кількості какао-продуктів. В молочному шоколаді має бути понад 25% какао-продуктів та не менше 14% молочних продуктів. Білий шоколад має містити не менше 20% какао-масла та понад 14% молочних продуктів.

"На відміну від вимог національного стандарту України (ДСТУ), який є добровільним, європейські вимоги є обов’язковими для виконання", - підкреслюють в представництві. У разі невідповідності продукту європейським вимогам, він не зможе називатись "шоколадом" або "шоколадним", а матиме назву "солодкий батончик" або "глазурована цукерка".

Україна досить активно експортує шоколад та вироби з нього до країн ЄС. Лише за січень-жовтень 2017 року збільшився експорт на 35%, порівняно з 2016 роком, та становив ,3 млн.

Читайте також: Західні журналісти присоромили СБУ за «машинний переклад» на англійську мову
Читайте також: Бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових - штаб