Політика
16 січня 2018
Сироїд: Закон про реінтеграцію Донбасу поновлює торгівлю з ОРДЛО
Сьогодні Верховна Рада планує розглянути в другому читанні закон про реінтеграцію Донбасу.
news-image

Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд стверджує, що законопроект про реінтеграцію Донбасу передбачає відновлення торгівлі з окупованими територіями Донбасу, передає «Є!» із посиланням на УП.

"Йдеться про відновлення торгівлі з окупованими територіями, і це підтверджується тим, що лунають заклики: давайте порахуємо наші збитки від торгівлі з окупованими територіями", – заявила вона в ефірі "5 каналу"
"Величезна небезпека закладена в тому, що торгувати має армія, тобто контролювати торгівлю будуть Збройні сили, об'єднаний оперативний штаб і так званий командувач об'єднаних сил. Я думаю, це є величезна трагедія для Збройних сил, тому що торгівля і Збройні сили несумісні", – сказала Сироїд.

Як відомо, президент Петро Порошенко 4 жовтня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Оксана Сироїд була співавтором альтернативного законопроекту №7163-1.

16 січня Верховна Рада планує розглянути в другому читанні закон про реінтеграцію Донбасу.

Напередодні перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що до президентського законопроекту щодо реінтеграції Донбасу подали 675 поправок – як конструктивних, так і деструктивних.  

Читайте також: Цього дня 2014 року Верховна Рада України ухвалила «диктаторські закони»