Суспільство
23 січня 2018
Невістка Порошенка виступить в Давосі
Юлія Порошенко виступить в рамках дискусійної панелі "Європейська Агро Наддержава: Україна, рухома технологіями та інноваціями".
news-image

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі виступить невістка президента України - Юлія Порошенко, заявлена як засновник і керівник проекту Agrohub, співзасновник технологічного кластера Radar Tech. Про це повідомляється в прес-релізі Agrohub, передає «Є!» із посиланням на Економічну правду.

Вона виступить в рамках дискусійної панелі "Європейська Агро Наддержава: Україна, рухома технологіями та інноваціями", яка відбудеться 23 січня, о 17.00, в Українському домі.

Крім Юлії Порошенко в рамках цієї панелі виступить також спонсор Agrohub, засновник і глава одного з найбільших агрохолдингів України МХП (ПАТ "Миронівський хлібопродукт) Юрій Косюк, гендиректор агрохолдингу ІМК, президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса, а також представники Німеччини - глава "Bayer Digital Farming" Тобіас Менне і співзасновник і керуючий "Horsch Machines" Михаіл Хорш.

Сам Петро Порошенко виступить в Давосі 26 січня під час дискусійної панелі "Центральна і Східна Європа: новий порядок денний для континенту".

Організатором проекту "Український Дім" виступає Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund і Фондом Віктора Пінчука.

Нагадаємо, Юлія Порошенко і Максим Бахматов разом з агрохолдингом Косюка "Миронівський Хлібопродукт" анонсували запуск акселератора аграрних інноваційно Agrohub в листопаді 2017.

Читайте також: Невістка Порошенка разом з олігархом Косюком зайнялись аграрними інноваціями