новини

Військовослужбовця за самовільне залишення військової частини засуджено до реального терміну

Солдат був призваний за мобілізацією, проте самовільно залишив військову частину.

Козелецький районний суд Чернігівської області засудив до реального терміну військовослужбовця однієї з частин ЗСУ за самовільне залишення військової частини. Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, передає «Є!»

"Солдат С., будучи військовослужбовцем призваним за мобілізацією, у червні 2016 року самовільно залишив військову частину і до грудня 2017 року ухилявся від виконання обов’язків військової служби та переховувався від правохоронних органів у Харківській області, проводячи час на власний розсуд", - йдеться в повідомленні відомства.


 У ході розшукових заходів було встановлено місце знаходження підозрюваного, затримано та обрано йому запобіжний захід – взяття під варту.
  25 січня 2018 року вироком Козелецького районного  суду  Чернігівської області  військовослужбовцю  С., за вчинення злочину передбаченого ч. 4  ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби), призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Читайте також: 10-літня донька депутата взяла в Одеської міськради землю в оренду

30 січня 2018, 13:08

Loading...
Loading...

До теми