Суспільство
8 лютого 2018
У Харкові правоохоронці виявили будинок із кількома десятками викрадених людей
Дехто із заручників заявив, що не був на вулиці більше ніж рік.
news-image

У Харкові правоохоронці під час розслідування іншого злочину виявили будинок із полоненими. Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області, передає «Є!».

Харківська місцева прокуратура №3 спільно з поліцією у рамках розслідування кримінального провадження іншого злочину в одному з приватних житлових будинків Немишлянського району Харкова виявила приблизно 30 людей, які повідомили, що їх утримують насильно, нібито з метою лікування від наркотичної залежності, – розповіли у прокуратурі.

Керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович повідомив, що чоловіків і жінок віком від 25 до 45 років привозили в будинок проти їхньої волі.

За словами свідків, жертв хапали просто на вулиці і доправляли в будинок. Там у них відбирали телефони, документи та особисті речі. Вихід із приміщення було постійно зачинено. Вікна було закрито гратами. До захоплених людей було приставлено охорону. Дехто з полонених заявив, що не був на вулиці більше ніж рік. Зараз прокуратура перевіряє показання свідків.

У будівлі було вилучено медичні препарати, які, за словами полонених, насильно змушували приймати.

Найближчим часом буде призначена експертиза, що має встановити вміст препаратів та їх призначення. Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі, викрадення двох і більше осіб), – повідомили у прокуратурі.