новини

Моряк забарикадувався у судні на Одещині: причина

Корабель MD Shipping CO. Ltd

У вівторок, ​27 лютого, боцман Ігор Хвостов забарикадувався на борту судна "Welbeck", яке перебуває на території Іллічівського СРЗ на Одещині.

Таким чином моряк висловив свій протест, передає «Є!» посилаючись на "Громадське радіо".

Відомо, що компанія, у якій працює моряк, не виплачує заплату протягом 6 місяців. Він вважає це маніпуляцією для насильного утримання його на роботі.

Моряк зазначив. що у його колег ситуація дещо схожа. Ігор Хвостов уже звертався до роботодавця та до правоохоронців, проте це не змінило ситуацію.

Щоб почати протест моряк прорвався через охорону судноремонтного заводу, яка, за його словами, чинила опір.

Заблокували вхід на територію СРЗ. Моя компанія, яка винна мені грошей, вона надіслала листа, щоб керівництво СРЗ заблокувало доступ на моє судно. Мене на прохідній намагались зупинити, але я з боями пробрався, намагались до мене застосувати силу, але я пройшов, закрився на борту судна і зараз перебуваю тут один, — зазначив Хвостов.

Судновласник з України "MD Shipping CO. Ltd." перебуває в міжнародному списку роботодавців, які порушують умови праці та побуту моряків.

Представники Міжнародної федерації транспортників (МФТ / ITF) після численних звернень моряків практично з усіх судів, так чи інакше пов’язаних з цією компанією, внесла MD Shipping в чорний список, — зазначили у благодійній організації "Фонд допомоги морякам "Асоль".

 

27 лютого 2018, 19:19

Loading...

До теми