новини

Холодницький прийшов на допит до ГПУ

ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування.

Раніше в Генпрокуратурі повідомили, що викликають главу САП для надання зразків голосу.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у вівторок, 3 квітня, прийшов на допит до Генеральної  прокуратури України. Про це пише Укрінформ, повідомляє «Є!».

Так, допит запланований на 10 годину.

За словами Холодницького, ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування. Водночас він наголосив, що вважає необ'єктивним розслідування з боку департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури.

"Наскільки мені відомо, провадження відкрите за статтею "розголошення даних досудового розслідування", а це є легким злочином", – додав голова САП.

Крім того, раніше в ГПУ повідомили, що викликають Холодницького для надання зразків голосу.

Як повідомлялося, 2 квітня Контрольно-дисциплінарна комісія прокурорів порушилапровадження щодо глави Спеціалізованої антикорупційної прокурори Назара Холодницького. Згідно з повідомленням, на розгляд скарги є 2 місяці, хоча висновок надати можуть і раніше. Водночас Холодницький заявив, що ажіотаж навколо його виклику на допит в Генеральну прокуратуру і висловлювання щодо звільнення є цілеспрямованою політичною акцією. 

Нагадаємо, 20 березня стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького. Глава НАБУ Артем Ситник підтвердив, що Бюро співпрацює з Генпрокуратурою у справі проти Холодницького.

Крім того, Ситник повідомив, що правоохоронці передали до Генпрокуратури матеріали для оцінки щодо достатності доказів для повідомлення про підозру керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Натомість керівник САП наголосив, що "не тримається за крісло" і не збирається тікати. Крім того, Холодницький повідомив, що його викликали на допит до ГПУ 3 квітня. 

30 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко попросив Квалифікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Читайте також:Холодницький прокоментував заяви про його звільнення і виклики на допит

3 квітня 2018, 10:33

 

Loading...

До теми

Авторизація