Події
3 квітня 2018
У США на злітній смузі зіткнулися літаки: є жертви (фото)
У штаті Індіана в невеликому місті Маріон на злітно-посадковій смузі зіткнулися два легкомоторних літаків.
news-image

В результаті зіткнення загинули дві людини, пише «Є!» з посиланням на Главком.

У США в штаті Індіана в невеликому місті Маріон на злітно-посадковій смузі зіткнулися два легкомоторних літаків. Один з лайнерів в результаті аварії загорілися. Від цього дві людини загинули на місці.

У США на злітній смузі зіткнулися літаки: є жертви У США на злітній смузі зіткнулися літаки: є жертви У США на злітній смузі зіткнулися літаки: є жертви  

За даними місцевих телеканалів, саме повітряне судно Cessna 150 до міської повітряної гавані Маріон на злітно-посадковому посолі зіткнувся з бізнес-джетом Cessna 525. Зрештою, перший невеликий літак розвалився на дві частини і загорівся. Від цього одного чоловіка, що знаходиться на борту, викинуло і він загинув від травм на місці події, а другий чоловік помер на борту під час пожежі.

Що стосується бізнес-джета Cessna 525, то всі п’ять осіб, які були на борту цього літака, залишилися живі і травм не отримали. Відомо, що аварія сталася тоді, коли одне повітряне судно йшло на зліт, а інша тільки вчинило посадку. Винний пілот одномоторного Cessna 150 не помітив більш великий літак, що і стало причиною зіткнення. В даний момент на місці події працюють фахівці, які проводять розслідування для з’ясування точних обставин інциденту.

Читайте також:В Ізраїлі в аеропорту зіткнулися два пасажирських літаки (відео)