новини

У трьох українських політв'язнів погіршився стан здоров'я, – Геращенко

Олег Сенцов голодує вже дев'ять днів, а Володимир Балух – більше 60 днів.

У російських тюрмах утримуються більше 60 українців і кримських татар, до яких часто не допускають консулів.

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко повідомила, що у незаконно засуджених Росією політв'язнів Станіслава Клиха, Павла Гриба та Володимира Балуха погіршився стан здоров'я. Про це вона розповіла в ході свого виступу під час засідання Верховної ради у середу, 23 травня, інформує «Є!» з посиланням на  РБК-Україна.

"Ми маємо чітку інформацію від адвокатів, з якими ми на постійному контакті, від родин щодо погіршення стану здоров'я Станіслава Клиха, Гриба, Балуха Володимира, який голодує більше 60 днів", – підкреслила вона.

Геращенко також нагадала, що Олег Сенцов голодує вже дев'ять днів, а Володимир Балух – більше 60 днів.

"Сьогодні 10-й день голодує Олег Сенцов, кримчанин, українець, який вимагає від путінського режиму звільнення усіх політв'язнів Кремля. У російських тюрмах утримуються більше 60 українців і кримських татар, до яких часто не допускають консулів", – сказала вона.

15 травня перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що стан незаконно засудженого українця Станіслава Клиха значно погіршився. У Клиха в ув'язненні розвинувся психічний розлад. Згодом його стан здоров'я різко погіршився, він провів у комі шість днів.

14 травня незаконно ув'язнений в Росії український режисер Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосивбезстрокове голодування.

9 квітня батько політв'язня  Гриба повідомив, що  у його сина  погіршився стан здоров'я, однак йому не надають медичної допомоги.  Так, адміністрація СІЗО на скарги Павла про погіршення здоров'я не реагує, медична допомога не надається. 

Читайте також:Сенцов голодує 10 днів, консула не пускають, - Геращенко

Читайте також:Глобальна акція на підтримку Сенцова відбудеться 1 та 2 червня

23 травня 2018, 14:02

 

Loading...

До теми

Авторизація