новини

У київському готелі зі співачкою із США не захотіли розмовляти українською (відео)

Навіть після прохання перейти на українську мову, співробітниця готелю цього не зробила.

Із відомою співачкою зі США Брією Блессінг, котра зателефонувала до одного із київських готелів, не захотіли спілкуватися українською мовою.    Про це у повідомив у Facebook Богдан Токар, опублікувавши днями відповідне відеозвернення співачки, передає «Є!» із посиланням на Вголос.

Американська та українська співачка Брія Блессінг стала відомою в Україні після участі в одному із талант-шоу країни. Вона знає українську, проте не розуміє російської. Тому попросила працівницю говорити з нею українською.

«Це просто чудесно. Коли я дзвоню до готелю в Києві. Я з нею (працівницею готелю, – ред.) розмовляю українською, вона зі мною – російською. Після кількох хвилин (розмови, – ред.) я кажу: «Я перепрошую. Я американка. Я російську дуже погано розумію. А вона продовжує зі мною російською розмовляти», – обурилась Брія.

Та додала:

«Кияни. Українці. Ви хочете розмовляти російською, будь ласка. Ви вільні люди. Але розумієте: є іноземці, які приїжджаючи в Україну, чомусь вивчили українську мову. Дивно, правда? І коли іноземка розмовляє з вами українською і каже, що їй важко російською, переходьте вже з нею на українську мову. Це хіба так важко?».
 
 
 
 

18 грудня 2018, 15:15

Loading...
Loading...

До теми