новини

Італійське містечко запрошує на тимчасову роботу чотирьох туристів

У кандидата має бути можливість провести в Італії три місяці на легальних підставах.

Долучитися до справжнього сільського життя в Італії з червня по серпень 2019 року зможуть чотири добровольці, які стануть тимчасовими жителями невеликого села Гроттоле (Grottole), пише «Є!» з посиланням на УНІАН.

Задумані ці тримісячні канікули, щоб допомогти місцевій громаді оживити містечко і привернути до нього увагу туристів.

Обов'язки прості: жити, як місцеві, навчитися готувати пасту, вирощувати овочі, працювати на пасіці, зануритися в культуру та звичаї Південної Італії, а також попрацювати на місцеву некомерційну організацію «Wonder Grottole», що займається відродженням історичного центру містечка.

У Гроттоле - тільки 300 жителів, зате порожніх будинків - понад 600. Тому про це красиве містечко потрібно розповісти людям - в надії, що не тільки туристів, але і бажаючих поселитися в ньому додасться.

Проект спонсорує відомий туристичний сервіс Airbnb. У кандидата має бути можливість провести в Італії три місяці на легальних підставах. А також необхідно знати на достатньому для спілкування рівні якщо не італійську, то хоча б англійську мову. І обов'язково потрібно написати організаторам про те, чому кандидат хоче провести канікули в Гроттоле і що корисного він може зробити для місцевої громади.

Заявки припиняють прийматися до 17 лютого 2019 року о 23:59 за центральноєвропейським часом. Умови і форма для заповнення - тут.

Читайте також:101 рік тому відбувся бій під Крутами: історична довідка

30 січня 2019, 11:11

Loading...
Loading...

До теми