новини

Рух по Кримському мосту знаходиться під загрозою через сповзання ґрунту

Почалося сповзання ґрунту на ділянці єдиної автодороги, що веде до Кримського мосту.

В розпорядження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm надали закриті документи і фото, які сьогодні надсилали керівнику Федерального агентства залізничного транспорту РФ з міністерства транспорту окупаційної влади Криму, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Як йдеться на сайті InformNapalm, із документа і фотозвіту, який до нього додається, видно, що через хибні дії підрядної організації ТОВ “Будгазмонтаж” (рос. – ООО “Стройгазмонтаж”) почалося сповзання ґрунту на ділянці єдиної автодороги, яка веде до Кримського мосту.

“Повторно нагадуємо, що бездіяльність щодо вирішення цього питання може спричинити сповзання всього основного ходу автомобільної дороги і як наслідок – припинення транспортного руху по єдиному підходу до Кримського мосту”, – йдеться в документі.

Зазначається, що оригінали документів і фотографії виданню надали активісти Українського Кіберальянсу. InformNapalm оприлюднив фото автомобільної дороги, що ілюструють характер сповзання ґрунту на шляху до Кримського мосту.

31 січня 2019, 11:50

 

Loading...

До теми

Авторизація