новини

У Варшаві майже півтисячі українців написали заяви про внесення до списків виборців

До списків виборців за кордоном включають осіб, які перебувають на тимчасовому або постійному консульському обліку.

На сьогодні майже півтисячі громадян України подали у Варшаві заяви про включення до списків виборців перед президентськими виборами в Україні.

Про це повідомила керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Криса, інформує «Є!», з посиланням на westnews.info.

“Громадяни України, які тимчасово проживають за кордоном і в день виборів перебувають на території Польщі, можуть написати заяви про зміну виборчої адреси. Станом на сьогодні 486 осіб написало заяви про включення до списків виборців”,- сказала Криса.

До списків виборців за кордоном включають осіб, які перебувають на тимчасовому або постійному консульському обліку. Станом на сьогодні на консульському обліку у Варшаві перебуває близько 15 тис. громадян України, а загалом по країні - 30 тис. громадян.

Український дипломат закликала усіх громадян України, які не перебувають на консульському обліку, але мають бажання проголосувати на президентських виборах, прийти до консульських установ і заповнити відповідну анкету. У Польщі це можна зробити у генконсульствах України в Любліні та Кракові, консульстві України у Гданську та консульському відділі посольства України у Варшаві.

Читайте також: Розпочато перевірку виборчих дільниць - ДСНС

3 березня 2019, 19:47

Loading...

До теми