новини

«Не перешкоджай! Я рятую твоє життя» – флешоб від рятувальників (фото)

Останнім часом фіксується все більше випадків коли рятувальники стикаються з агресивною поведінкою самих громадян.

Рятувальники Київщини проводять флешмоб «Не перешкоджай! Я рятую твоє життя». Про це пише «Є!» з посиланням на Погляд.

Останнім часом фіксується все більше випадків коли рятувальники стикаються з агресивною поведінкою самих громадян. Кричущий випадок, коли під час гасіння масштабної пожежі у Ворзелі працівникам з погрозами перешкоджали заправлятися водою на гідранті.

Тому пожежники звернулися до всіх громадян країни:

«Коли Ви телефонуєте на номер 101 – Ми знаємо, що необхідно допомогти! Ми, ризикуючи власним життям та здоров’ям, йдемо у полум’я з ціллю ліквідувати пожежу, яку в більшості випадків провокує саме людина! Ми добросовісно виконуємо свої обов’язки і намагаємося в найкоротшій час здолати стихію, бо знаємо, що кожна секунда зволікання може обернутися трагедією! То чому ж Ви, Громадянин, замість підтримки та посильної допомоги, створюєте нам зайві перепони? Ви дозволяєте собі погрожувати та принижувати Нас під час виконання покладених Державою на нашу службу обов’язків?
Чи готові Ви взяти на себе відповідальність за те, що поки Ви створюєте нашій роботі перешкоди, може загинути людина? Що ж…. Ми свою роботу зробимо!!! Нехай з затримкою, але зробимо!!! Але подумай! Чи хотіли б Ви, щоб хтось так саме перешкоджав нам, коли допомога буде потрібна саме Вам?”,- розповідають рятувальники.

Читайте також:Гройсман пропонує запровадити страхування від онкозахворювань

5 квітня 2019, 21:09

 

Loading...

До теми

Авторизація