новини

У дитячому таборі в Одеській області діти захворіли на дизентерію

У таборі не дотримувалися санітарних норм зберігання продуктів та гігієни працівників.

У оздоровчому таборі "Медик-2" в Одеській області, де 12 червня отруїлося 46 дітей, було виявлено дизентерію Флекснера і синегнійну паличку. Про це повідомляє «Є!» з посиланням на 112.

Директор департаменту охорони здоров'я Одеської обладміністрації Олена Теряєва повідомила, що проаналізувавши проби їжі на столові прибори, експерти виявили дизентерію Флекснера, а також синегійну паличну на одязі кухарів.

Також було встановлено, що в дитячому таборі не дотримувалися санітарних норм зберігання продуктів та гігієни працівників. Співробітники закладу не мали потрібних медичних довідок і працювали в таборі неофіційно.

Повідомляється, що наразі кількість постраждалих становить 60 людей. 114 дітей наразі залишаються в таборі, де за ними слідкує лікар-інфекціоніст, адже ця хвороба може розповсюдитися далі. Дітей кормлять перевіреними продуктами і сухим пайком.

"Медик-2" розпорядилися поки закрити.

Нагадаємо, що В Одеській області в ДП "Оздоровчо-спортивний табір "Медик – 2" Державного університету медицини та фармації ім. Ніколая Тестеміцану", який розташований у смт Сергіївка 12 червня отруїлось 46 дітей, які були направлені до лікарні Бєлгород-Дністровського району.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 137 ККУ – Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.

Читайте також:У дитячому таборі отруїлися діти

16 липня 2019, 10:00

 

Loading...

До теми

Авторизація