новини

Зеленський особисто прийняв рішення затримати російський танкер - журналіст

Президент України Володимир Зеленський напередодні, 24 липня, особисто прийняв рішення про затримання російського танкера NEYMA

Президент України Володимир Зеленський напередодні, 24 липня, особисто прийняв рішення про затримання російського танкера NEYMA. Про це повідомив на своїй сторінці головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов, пише «Є!»  з посиланням на Страна.ua.           

Рішення про затримання було схвалено президентом Володимиром Зеленським напередодні, 24 липня. Рішення приймалося непросто, оскільки було очевидно, що арешт призведе до дій у РФ. Хотілося б подякувати за професійні дії співробітників СБУ і військової прокуратури, які чітко виконали указ президента і провели затримання порушників ", - написав він.

Також Бутусов підкреслив, що для президента Зеленського - це перша операція на посаді на захист інтересів України, яка викличе злість і роздратування Кремля.

Він зазначив, що затримання "нейм" - логічна відповідь на невиконання Російською федерацією рішення Міжнародного морського суду, який звинуватив РФ в незаконному затриманні українських моряків і катерів 25 листопада 2018 го, і зажадав їх негайного звільнення.

 

Раніше стало відомо, що  на борту російського танкера перебуває екіпаж з близько 15 громадян Російської Федерації . Перед цим  в МЗС РФ заявили, що російська сторона з'ясовує обставини події затримання російського танкера NEYMA для прийняття адекватних заходів . У міністерстві відзначили, що Києву також "варто подумати про можливі наслідки таких дій для ситуації в Азовському морі".

Як повідомлялося пізніше, всіх моряків, які перебували на затриманому танкері, відпустили .

 

25 липня 2019, 19:04

 

Loading...

До теми