новини

В Україні видаватимуть безкоштовні ліки від раку крові

Міністерство охорони здоров'я закупило нові ліки проти гострого лімфобластного лейкозу.

Міністерство охорони здоров'я закупило нові ліки проти гострого лімфобластного лейкозу. Їхньої кількості має вистачити для того, щоб покрити майже всю потребу у цих ліках в Україні.
 
Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, пише «Є!» з посиланням на Громадське.
 
Зазначається, що за допомогою закупівель ліків, що здійснюються через міжнародні організації, МОЗ закупило 4 тисячі флаконів нового німецького препарату. Його невдовзі мають розподілити між регіонами України та видавати пацієнтам безкоштовно.
 
«Препарат використовують для лікування дорослих та дітей з діагнозом гострий лімфобластний лейкоз. Ліків достатньо, щоб забезпечити майже всю заявлену потребу», — повідомляють у прес-службі уряду.

Там також зазначають, що новий закуплений через міжнародні організації препарат є в декілька разів ефективнішим, ніж той, який закуповували раніше.

«У майже 92% випадках лікування рекомбінантною аспарагіназою настає ремісія, а вживання препарату протягом 2 років знижує ймовірність виникнення рецидиву до 98%», — йдеться у повідомленні.

В уряді також нагадують, що пацієнти можуть самостійно перевірити наявність безкоштовних ліків у їхньому регіоні, адже таку інформацію повинні розміщувати публічно медичні заклади за посиланням.

Раніше в МОЗ повідомляли, що завдяки проведенню закупівель ліків за допомогою міжнародних організацій ліки купувалися за більш ніж у 5 разів нижчими цінами.

Читайте також:На Тернопільщині померла жінка, яка випадково вколола собі замість ліків отруту для жуків

26 липня 2019, 14:18

 

Loading...

До теми

Авторизація