новини

Боровся до останнього: помер Роман Вірастюк

Роман переніс складну операцію 11 липня, а 27 липня його серце зупинилося

Роман Вірастюк помер на 52 році життя. Він був спортсменом і екс-капітаном олімпійської збірної України з легкої атлетики. Спеціалізувався на штовханні ядра. Про смерть відомого спорстмена повідомив на своїй Facebook-сторінці його брат Віталій Вірастюк, який володіє титулом "найсильніша людина планети".

Роман переніс складну операцію 11 липня, а 27 липня його серце зупинилося, інформує «Є!», з посиланням на rbc.ua.

27 липня 2019 року о 5.00 перестало битися серце Романа Вірастюка. 11 липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти). Він був бійцем, і незважаючи на всі "але", він боровся до останнього, – написав Василь Вірастюк.

Роман Вірастюк був срібним призером останнього чемпіонату СРСР 1991 року, володар Кубка СРСР. 17-разовий чемпіон та восьмикратний володар Кубка України. Чемпіон Європи серед клубів, учасник трьох Олімпійських ігор. З 1995-го по 2005 рік він очолював команду олімпійської збірної України з легкої атлетики.

Боровся до останнього: помер Роман Вірастюк

В коментарях до посту Віталія люди висловлюють свої співчуття про смерть українця. Всі згадують його, як світлу людину з доброю душею.

 

Читайте також: Я бачив, як Тимофій спав, - тренер загиблого 11-літнього хлопчика

27 липня 2019, 12:50

 

Loading...

До теми

Авторизація