Кому в Україні найбільше підвищать зарплати
Зростання зарплат в Україні в 2015-2019 роках стосувався більше співробітників вищої ланки
news-image

В Україні зберігається величезний розрив між рівнем оплати праці топ-менеджерів і співробітників середньої ланки.

Як повідомляє Finance.ua, саме цим вітчизняна ситуація відрізняється від картини в розвинених економіках світу, інформує «Є!», з посиланням на siteua.org.

За інформацією консалтингової компанії Korn Ferry, зростання зарплат в Україні в 2015-2019 роках стосувався більше співробітників вищої ланки.

Нагадаємо, з 2015-го на 80% зросли річні оклади гендиректорів в сфері виробництва товарів народного споживання (FMCG): з $ 40 тисяч до $ 72 тисяч. Топ-менеджери банків стали отримувати на 62% більше: замість $ 51 тисяч - $ 82,6 тисяч на рік.

Гендиректора в торговельному роздробі за підсумками 12 місяців отримують не $ 37 тисяч, а трохи більше $ 53 тисяч (+ 44%). На 36% зросли річні оклади керівників в сфері виробництва (з $ 44 тисяч до $ 60 тисяч).

При цьому українські зарплати перших осіб компаній в 12 разів вищі за доходи фахівців середнього рівня. В Європі цей розрив, як правило, не більше ніж в 3-4 рази.

У той же час, топ-менеджери українських компаній досить близько підібралися до своїх колег з країн Європи.

Різниця в зарплатах у вітчизняних і європейських перших осіб компаній не так велика - всього 30-40%. При тому, що рівень життя у нас набагато нижче, - відзначають в Korn Ferry.

Як повідомлялося раніше, середня зарплата в багатьох професіях в держсекторі не нижче, ніж середня зарплата по Україні. За даними аналізу декларацій, середня зарплата в держсекторі в 2018 році становила 13 350 грн.