новини

ВР розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента (наживо)

Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента.

Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту про імпічмент президента. Як передає кореспондент УНІАН, представник президента у ВР Руслан Стефанчук зазначив, що внесення президентом зазначеного законопроекту - це одне із зобов’язань перед виборцями, пише «Є!».

Стефанчук підкреслив, що таким чином Зеленський «демонструє відданість своїм словам і те, що він готовий отримати ті самі рівні умови щодо притягнення президента як інституції до відповідальності в порядку, який визначений в законі».

Стефанчук нагадав, що народні депутати України вже проголосували за зміни до Конституції, які скасовують депутатську недоторканність. Як повідомляв УНІАН, 29 серпня у Верховній Раді був зареєстрований як невідкладний проект закону № 1012 «Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)». Ініціатором законопроекту є президент України Володимир Зеленський.

Законопроектом передбачається можливість усунення президента України з поста в порядку імпічменту у разі вчинення ним «державної зради або іншого злочину».

6 вересня Комітет ВР з питань організації державної влади місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту ухвалити відразу в першому читанні і в цілому як закон законопроект про імпічмент.

Читайте також:Рабінович: Те, що відбувається у Верховній Раді, - це постановочний спектакль по монархізації влади

10 вересня 2019, 11:04

 

Loading...

До теми

Авторизація