Суспільство
24 вересня 2019
Розпуск ЦВК та Земельна реформа. Що думають українці? (відео)
Перехожі на столичних вулицях висловилися з приводу актуальних питань.
news-image

Як відомо, нещодавно Верховна Рада розпустила Центральну виборчу комісію. Кореспондент "Єдності" Олег Черешня поцікавився, чи підтримують пересічні громадяни таке рішення парламенту.

Підтримую. ЦВК... Ну Ви знаєте, і всі ми знаємо, що вони робили, як склалося теперішнє ЦВК... Це було зроблено Порошенком... Їх було 15, стало 17... Нехай будуть нові", - висловився літній чоловік.
Кожна нова влада змінює "під себе" ЦВК. Проте, враховуючи, як себе поводила минула влада, це відмінне рішення", - розмірковує молодий хлопець.
Я обурений! Я вважаю, що ЦВК під час попередніх виборів зробила свою справу якнайкраще... Хлопці та дівчата (члени ЦВК - ред.) гарно працювали, тому що всі спостерігачі кажуть, що це були найчесніші вибори в Україні. Вони зробили свою роботу гарно, а їм кажуть: "Ні, геть звідси, нових наберемо", - став на захист ЦВК чоловік, відпочиваючий на лавці у київському сквері.

Також наш кореспондент поцікавився думкою перехожих про Земельну реформу.

Ні, поки не буде створено Банк землі, поки кадастру не буде, немає сенсу продавати землю... Бо все буде скуплено", - впевнений співрозмовник.
Не-мож-на", - сказала по складах жінка. - Однозначно. Тому що земля — це багатство наших людей. Україна — це земля... Не можна у людей забирати землю... Не можна!"

Детальніше про думки українців ви дізнаєтеся з наступного відео.