Ціни на побутову техніку істотно зміняться: чого чекати українцям
Споживачі все частіше скаржаться на проблеми з побутовою технікою
news-image

Останнім часом почало надходити все більше скарг стосовно побутової техніки від споживачів по всій Європі та Північній Америці. Вони зазначають, що пристрої часто ламалися відразу ж, як тільки закінчувався гарантійний термін. У зв'язку з цим були прийняті норми, які стануть обов'язковими для всієї великої побутової техніки, виробленої в ЄС. Про це інформує «Є!», з посиланням на РБК-Україна.

В Європейському Союзі з 2021 року життєвий цикл великої побутової техніки повинен становити не менше 10 років, що зобов'яже виробників холодильників, посудомийних і пральних машин випускати запчастини для забезпечення зазначеного терміну.

Оскільки українці найчастіше купують імпортну техніку з Європи, то законодавчі ініціативи ЄС можуть відбитися й на ринку України, який продемонстрував позитивну динаміку порівняно з аналогічним періодом роком раніше. За деякими даними, зростання склало 22%.

Такі категорії, як холодильники і пральні машини додали в продажу 25% і 23% відповідно. А ринок посудомийних пристроїв збільшувався ще більш швидкими темпами та склав +33%.

Читайте також: До Ради внесли оновлений законопроект про ринок землі