новини

Дифтерія в Ужгороді: до міста привезли 8 доз сироватки

Студенти з Індії захворіли на дифтерію в Ужгороді

Про це повідомили в Закарпатському обласному центрі здоров’я.

В Ужгород спецтранспортом доставлено 8 флаконів дифтерійного антитоксину По три дали Львівська та Чернівецька області, два — Івано-Франківська, — розповіла в.о. директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

Зазначається, що ще 100 доз сироватки придбала Індія, зараз перевіряється наявність реєстрації цього препарату в Україні. Нагадаємо, саме студенти з Індії захворіли на дифтерію в Ужгороді.

Якщо він (препарат — ред.) відповідатиме всім вимогам, то вже 30 жовтня його доставлять літаком в Ужгород. Наразі стан хворих на дифтерію стабільний, нових випадків захворювання не виявлено, — йдеться у повідомленні.

15 хворих іноземних студентів Ужгородського національного університету перебувають в обласній інфекційній лікарні. Цей випадок став другим у 2019 році випадком захворювання на дифтерію в Україні. Раніше захворювання зафіксували у Хмельницькому.

Після випадку зі студентами з Індії у Києві на дифтерію захворів 9-річний учень ліцею. Ще один випадок захворювання зафіксували на Тернопільщині.

Читайте також: У Києві підтвердили випадок захворювання на дифтерію

27 жовтня 2019, 13:31

 

Loading...

До теми