Події
21 листопада 2019
Рабінович протягом 10-годинного марафону жорстко відчитав Зеленського: вся правда про нову владу (відео)
За цей час Вадим Рабінович проаналізував півроку роботи президента Зеленського.
news-image

Народний депутат і співзасновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною» розкритикував Зеленського за невиконання передвиборчих обіцянок. Марафон відбувся в середу, 20 листопада, пише «Є!».

Телемарафон на трьох телеканалах - «112 Україна», NewsOne і ZIK - тривав 10 годин. За цей час Вадим Рабінович проаналізував півроку роботи президента Зеленського і прийшов до невтішних висновків - новий керівник країни не виконав своїх передвиборних обіцянок.

За словами парламентарія, першою обіцянкою Зеленського до приходу до влади був закон про народовладдя. Це означає, що ми б з вами вирішували - продавати нам землю чи ні, йти нам в НАТО або ні. Все це повинен вирішувати народ. Але вони почали з якоїсь «турбомаячні», - звернув увагу політик.

Ще одним важливим показником діяльності нинішньої влади народний депутат назвав те, що за час роботи Зеленського було закрито безліч приватних підприємств - понад 167 тисяч.

Для мене це ключове - що обіцяв нам президент і його партія? Наводжу приклад обіцянок Зеленського: «країна, де стріляють феєрверки тільки на весіллях», «країна, де немає спеціальних пропозицій про роботу в Польщі, а тільки про роботу в Україні». Може, я відстав від життя? Я прошу вибачення, але 167 тисяч приватних підприємств закриті тільки за час роботи Зеленського! Вдумайтеся, наших малих приватних підприємств», - обурився Рабінович.

Він нагадав, що ту надбавку вчителям, яку дав уряд Гройсмана, скасував уряд Гончарука.

Так що далі? Кланятися і говорити, що у нас все добре? Українці все ще вірять в те, що Зеленський зможе щось змінити. У всіх нас була величезна надія на Зеленського. Я не кажу, що ми повністю втратили цю надію, незважаючи на те, що на сьогоднішній день жодна з обіцянок поки не виконана», - зазначив парламентарій.

Народний депутат підкреслив, що ще під час каденції п'ятого президента України Петра Порошенка подав законопроект, яким пропонував встановити на законодавчому рівні покарання політиків за невиконання передвиборних обіцянок. Однако досі його ніхто не розглянув.

«Поки ж ми чуємо «стару пісню», коли кожна нова влада «звалює» всі проблеми на своїх попередників. Тоді що ми поміняли? Порошенка на Зеленського - різниця в прізвищах? Так мені все одно, яке прізвище у президента! Я хочу, щоб не прізвище змінювалася, щоб не дупа на золотому унітазі, а щоб змінювалася ситуація», - резюмував Вадим Рабінович.

Раніше ми повідомляли про обіцянки Зеленського. Пігулка пам'яті.

Читайте також:Касетний скандал Офісу Президента: у мережу злили прослушку з кабінету Труби