Події
5 грудня 2019
На АЗС в Миколаєві переплутали бензин з дизелем – зламані понад десять поліцейських авто
У прес-службі компанії «ОККО», якій належить заправка, заявили, що можуть компенсувати збитки водіям.
news-image

На одній із заправних станцій Миколаєва персонал переплутав резервуари для палива, через що транспортні засоби заправляли дизпаливом замість бензину.

В результаті помилки більше десятка поліцейських автомобілів вийшли з ладу. Про це повідомляє «Є!» з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що мова йде про АЗС на вулиці Космонавтів, 93. Там заправляли службові авто Нацполіції та патрульної поліції.

Через помилку постраждали декілька поліцейських «Toyota Prius», «Mitsubishi Outlander», «Skoda Rapid». Попередньо, кілька авто вже не підлягають ремонту. Там же заправлялися і нові автомобілі «Toyota Центру», які також були пошкоджені. На даний момент з'ясовується, скільки всього автомобілів були пошкоджені.

У прес-службі компанії «ОККО», якій належить заправка, заявили, що можуть компенсувати збитки водіям.

Зараз наша мережа з'ясовує всі обставини ситуації, що склалася. Звичайно, якщо помилка сталася з нашого боку, ми компенсуємо збитки клієнтам. Зі свого боку, щоб максимально оперативно і якісно надавати зворотний зв'язок, звертаємося до клієнтів мережі з проханням фіксувати звернення на гарячу лінію ОККО за номером 0800501101. Колеги зафіксують звернення, зададуть всі необхідні уточнюючі питання і проконсультують щодо подальших дій. Дякую за розуміння», - повідомили в прес-службі.

 

Наразі наша мережа відпрацьовує всі звернення та спілкується з клієнтами для координації подальших дій. Помилка дійсно сталася з нашої сторони. Компанія вже компенсовує та компенсує витрати клієнтів. Прохання до наших клієнтів, щоб ми могли максимально оперативно та якісно надавати зворотній зв'язок, - фіксувати свої звернення на гарячій лінії ОККО за номером 0 800 501 101. Колеги зафіксують звернення й проінформують про подальший алгоритм дій. Приносимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння», - додали у компанії ОККО.

У соцмережах повідомляють про інцидент і інші постраждалі.

Як відомо, потрапляння дизельного палива в паливні магістралі бензинового авто призводить до їх закупорювання. А коли залишки бензину будуть використані – двигун ламається.

Раніше ми писали, що в школі на Дніпропетровщині отруїлись учні та вчитель: деталі.