Політика
12 грудня 2019
Рабінович: «Феофанія» виявилася потрібніше «слугам диявола» для лікування «дуп», а не потерпілим дітям
Парламентар також звернув увагу на процедуру ухвалення закону "Про розвідку".
news-image

Команда Зеленського демонструє свою повну некомпетентність, ухвалюючи закони в турборежимі, пише «Є!» з посиланням на Yotube.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає проти порушення «слугами» регламенту і добиватиметься ухвалення справедливих законів, враховуючи всі процедури. Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабіновіч в кулуарах Верховної Ради.

Глави фракцій пішли до спікера Ради Дмитра Разумкову, я особисто показав йому закон, згідно з яким ми не можемо збирати комітет раніше понеділка, сказав, що влада нестиме відповідальність за порушення процедури ухвалення закону об введення ринку землі. Це була єдина позиція всіх фракцій, окрім «Слуги народу», яка вважає, що «все добре». Ми ж вважаємо, що це злочинно і незаконно!» – підкреслив політик.

Парламентар також звернув увагу на процедуру ухвалення закону «Про розвідку».

Зараз проголосували за закон «Про розвідку», який спочатку внесли як «невідкладний» від президента, потім на комітеті вигнали навіть помічників народних депутатів, зате там були присутні представники іноземних посольств. Ще раз: закон «Про розвідку» в комітеті обговорювався в таємному режимі з працівниками посольств інших країн! У них мізків, схоже, зовсім немає! Слава богу, цей закон відправили на повторне читання, тому що його читати неможливо. Тому що влада так працює: у турборежимі і на самокаті!..» – підкреслив депутат.

Вадим Рабінович також розповів про те, як представники пропрезидентської партії «Слуга народу» відмовилися прийняти його пропозицію про передачу депутатської лікарні «Феофанія» дітям.

Щоб всі розуміли рівень «моральності» «слуг диявола», пояснюю: мій законопроект про передачу депутатської лікарні «Феофанія» дітям, пострадавшим від конфлікту на Донбасі, вчора «зарубав» профільний комітет. Депутати сказали, що вони там лікуватимуть свої «дупи»! І це вже нова влада! Дорогі діти, ніхто вам не хоче віддавати лікарню з новітнім устаткуванням. Вона їм – «слугам диявола» потрібна! Здорові, нормальні люди не пішли б на цей крок! Це не влада, а зграя!» – резюмував Вадим.