Політика
21 січня 2020
Мені не подобається, що кожен може сфотографувати листування депутата, - нардеп Ясько
Нардеп від «Слуги народу» Єлизавета Ясько прокоментувала скандал з інтим-листуванням однопартійця Богдана Яременка
news-image

Народний депутат від фракції "Слуга народу", голова української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько вважає, що засобам масової інформації і фотографам не варто "полювати" за листуванням в телефонах парламентаріїв під час засідань Верховної Ради, пише «Є!»  з посиланням на comments.ua.

Особисто мені не подобається, що кожен журналіст чи фотограф може сфотографувати внутрішнє листування депутата", - заявила Ясько.

На коментар журналіста про те, що подібне "стеження" допомагало попередити якісь незаконні дії парламентаріїв, Ясько відповіла, що це "особиста відповідальність кожного". На думку "слуги народу", журналісти повинні висвітлювати те, що відбувається в Україні, а не "що написано на екрані у депутата".

Ясько також зазначила, що їй було сумно після скандалу через фотографії секс-листування нардепа Богдана Яременка, що розлетілися в мережі.

Я знаю Богдана Васильовича як професіонала, і я знаю, що потрібно розділяти особисте і професійне. І я думаю, що він сам здатний дати оцінку тому, що сталося. У мене до нього претензій немає", - вважає Ясько.

Читайте також:ДБР готує примусовий привід Порошенка на допит