Події
19 лютого 2020
В Україні за тиждень від грипу померли десять осіб, - МОЗ
У країні зафіксовано широке географічне розповсюдження грипу.
news-image

Інтенсивний показник захворюваності склав 640,9 на 100 000 населення, що на 34,4 % більше епідемічного порога по Україні, повідомляє пресслужба МОЗ.

У країні зафіксовано широке географічне розповсюдження грипу.

У Харківській, Луганській областях та м. Київ зберігається неепідемічний рівень  активності. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної  інтенсивності. 

Нагадуємо, що перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип не означає початок епідемії грипу. Найчастіше це типовий для зимової пори року та цілком очікуваний епідемічний підйом захворюваності.

За результатами лабораторного дослідження методом ПЛР у 24 із 69 зразків матеріалів визначено віруси грипу: 12 — типу А(Н1)pdm09, 11 — типу А не субтипований, 1 — типу B.

За тиждень зареєстровано десять летальних випадків внаслідок грипу, що підтверджено методом ПЛР. З початку епідемічного сезону — 38 людей померло від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу.

Упродовж звітного тижня проти грипу вакциновано 776 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 237 120 осіб.

Раніше стало відомо, що за словами Уляни супрун, коронавірус не так страшний для українців, як грип і ГРВІ.

Читайте також:У Запорізькій області від грипу померли дві пенсіонерки і підліток