Події
24 березня 2020
У нардепа зі «Слуги народу» виявили коронавірус
Це третій випадок зараження коронавірусом серед народних депутатів.
news-image

Народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко інфікований Covid-2019. Наразі він перебуває у столичній Олександрівській лікарні, раніше медики діагностували у нього запалення легенів.

Перший зроблений тест на коронавірус дав негативний результат, другий – позитивний. На результати третього тесту парламентар чекав у лікарні. Про це він писав на своїй фейсбук-сторінці.

Однак вже ввечері 23 березня нардеп Євгенія Кравчук зна своїй сторінці в фейсбук повідомила про підтвердження у парламентаря Covid-2019.

Сьогодні у нашого колеги, нардепа від «Слуги Народу» Руслана Горбенка, виявлено коронавірус", – написала вона.

Сам Горбенко раніше зауважив, що відчув у себе схожі на Covid-2019 симптоми ввечері 18 березня. У нього піднялася температура, а наступного дня з’явився кашель. Вже 21 березня Горбенко поїхав до лікарні, де "вмовив" лікарів зробити йому рентген.

При прослуховуванні все начебто було добре, але на рентгені виявили лівостороннє запалення легенів. З нардепом Шаховим не спілкувався, у лікарні не перетинаємося, з нардепом від ОПЗЖ, про якого пишуть ЗМІ, теж. За кордоном останні місяці не був, – додав він.

Горбенко також уточнив, що перебував на самоізоляції, у комітетах не був, а на засідання Ради прийшов 17 березня, однак, навіть у сесійній залі сидів у масці. Нардеп додає, що переживає за родину і попросив усіх дотримуватись карантину та не розводити паніку.

Сьогодні (23 березня – 24 канал) здав третій тест на коронавірус. Чекаємо на результати, їх ще нема", – написав "слуга народу" вдень 23 березня.

Руслан Горбенко український підприємець та політик. У Раду 9 скликання пройшов за списками "Слуги народу" (був під 109 номером). До цього, з 2010 по 2014 роки був депутатом Луганської міської ради від "Партії регіонів".
Є засновником та на час виборів до парламенту був директором ТОВ "Інтершина".

Нагадаємо, перший нардеп, який захворів на Covid-2019 – це парламентар з групи "Довіра" Сергій Шахов. Медики підтвердили у нього коронавірус 18 березня. До цього Шахов відпочивав в Італії. Трохи згодом стало відомо про інфікування його дружини. Вже 21 березня Шахова госпіталізували.

Того ж дня, 21 березня, стало відомо про підозру на коронавірус у ще одного нардепа, члена тої ж таки депутатської групи "Довіра" та однопартійця Шахова, Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні. Вельможний зазначив, що у нього лише "схожі на коронавірус симптоми". Перший тест на Covid-2019 показав негативний результат, другий тест він має зробити найближчим часом.

22 березня коронавірус підтвердили у депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Лукашева.

Читайте також:Богдан і весь бомонд відпочивали в Куршевелі водночас з Шаховим