Світ
17 квітня 2020
У Грузії через коронавірус заборонили користуватися приватними авто
З 12:00 години 17 квітня по 21 квітня включно в Грузії повністю забороняється пересування на легкових автомобілях.
news-image

У Грузії посилили обмежувальні заходи, запроваджені через коронавірус, заборонивши на кілька днів користуватися автомобілями й іншим приватним транспортом.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на Грузія Онлайн.

З 12:00 години 17 квітня по 21 квітня включно в Грузії повністю забороняється пересування на легкових автомобілях.

Дане обмеження не стосуватиметься перевезення вантажів і машин дистрибуції.

Хочу підкреслити, що продуктові магазини, аптеки або всі інші об'єкти, які до сих пір працювали, продовжать функціонувати, а також продовжать роботу сервіси доставки", - заявив радник прем'єр-міністра Іраклій Чіковані.

Також відсьогодні стає обов'язковим носіння медичних масок в закритих просторах. Відповідальність за виконання даного рішення покладається на юридичні особи - власників закритих просторів. За порушення цього режиму - штраф в 15 тисяч ларі (близько $ 4700).

Раніше повідомлялося, що уряд Грузії збирається продовжити надзвичайний стан у зв’язку з епідемією коронавірусу до 10 травня.

Нагдаємо, у Європі вже близько 1 млн випадків COVID-19, найближчі тижні стануть «критичними» - ВООЗ.

А ось з понеділка Польща, скоріше за все, дозволить прогулянки у парках, лісах та інших зелених зонах, з дотриманням соціальної дистанції.

Данія відкрила дитячі садочки та початкові школи після місячного карантину через коронавірус, ставши першою країною в Європі, яка пішла на такий крок.

Читайте також:За добу зафіксовано 501 новий випадок COVID-19