Зеленський заявив, що без кредиту МВФ “привид банкрутства занурить Україну у злидні”
На Україну чекає банкрутство і занурення у злидні без підтримки Міжнародного валютного фонду
news-image

Зеленський в статті для El Pais розповів про "примару банкрутства".

Без підтримки Міжнародного валютного фонду (МВФ) Україна чекає банкрутство і занурення в злидні. Про це йдеться в статті президент України Володимира Зеленського для іспанського El Pais, пише «Є!»

У статті Зеленський пише, що Україна намагається змінити міжнародне сприйняття і перестати бути жертвою. При цьому країна досі не змогла відійти від сировинної економіки, залежить від зовнішніх ринків, а тривалі реформи ставлять її перед черговим потенційним економічною кризою.

Мені приємно бачити, що наші міжнародні партнери - МВФ, Світовий банк та інші - готові допомогти нам у проведенні реформ, в яких терміново потребує наша країна, а також у наданні фінансових ресурсів, необхідних для обслуговування боргу. Без цього намітиться привид банкрутства, який занурить України в злидні", - пише Зеленський.

Він зазначає, що відновлення після банкрутства буде довгим і важким.

Ми не можемо ризикувати життями мільйонів людей, і з цієї причини ми очікуємо нову програму фінансування від МВФ і Світового банку", - пояснює президент.

Крім того, Зеленський в цій статті розповів про успіхи в прийнятті банківського закону, відкритті ринку землі, у відновленні діалогу з Росією і обмін полоненими.

МВФ називав дві умови для надання першого траншу Україні - закон про ринок землі і так званий банківський "антиколомойський закон".

Всього в рамках співпраці з МВФ очікується надання кредитів на 8 млрд доларів, 3,5 з яких Міністерство фінансів України очікує в 2020 році.

Читайте також: Світовий банк виділив Україні 135 мільйонів доларів на медицину

Читайте також:Державний борг України перевалив за 1,5 трлн грн