Світ
2 травня 2020
У Євросоюзі вигадали ідею щодо сприяння зростанню продажу нових автомобілів та швидкому відновленню автопромисловості
В Євросоюзі збираються заохотити придбання авто утилізацією старих
news-image

Так, голова ЄС з питань клімату Франс Тіммерманс запропонував скористатися виниклою можливістю та максимально перейти на екологічні автомобілі, шляхом стимулювання утилізації наявних у європейців автомобілів, пише «Є!»  з посиланням на tsn.

Ми бачимо, що автомобільна промисловість просить нас допомогти їм та домогосподарствам дозволити собі купити новий автомобіль.

Чому б ми не зробили це за допомогою екологічних схем утилізації, замінивши старий й брудний автомобіль на більш чистий, навіть з нульовими викидами?", - сказав Тіммерманс. 

Зазначається, що подібний підхід зможе суттєво оновити автопарк всіх категорій транспортних засобів ЄС та допоможе відновити попит на нові технологічні автомобілі, що важливо для перезапуску автовиробництва після пандемії коронавірусу.

Наразі в Європі очікують на падіння попиту на нові автомобілі, адже після зняття карантинних заходів купівля машини явно не буде стояти в пріоритетах для більшості громадян та й не кожний зможе дозволити собі нову автівку. Тому, Європейська комісія хоче знайти відповідні стимули через утилізацію машин, та за можливістю вивести на дорогу більше екологічно чистих електрокарів.

Читайте також: Жертви пандемії в країнах з низьким доходом можуть бути катастрофічними

Читайте також:Окремі туристичні напрямки цілком можуть відкритися для мандрівників вже цього літа