Досьє Горбулін Володимир Павлович

Мінфін знайшов гроші на збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тис. Грн

Про це розповів Олександр Данилюк

Міністерство фінансів вважає, що збільшення мінімальної зарплати до 3 200 гривень стане можливим за рахунок податкових надходжень від детінізації зарплат в приватному секторі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, передають Українські Новини.

Рішення щодо збільшення мінімальних зарплат є збалансованим. Тобто додаткових витрат з бюджету не передбачається. Це фінансується за рахунок того, що частина зарплат виходить з тіні, і на ці зарплати будуть оплачені додаткові податки, за рахунок яких буде збільшення мінімальної зарплати. Ми всі прорахували, ми підійшли досить консервативно, розуміючи, що заходи детінізації не завжди на 100% ефективні , - сказав він.

За словами міністра, підвищення мінімальної зарплати не передбачає урізання статей бюджету.

Тільки за рахунок виведення зарплат з тіні. Понад 2,5 млн осіб в приватному секторі отримають збільшену зарплату в 3 200 гривень, і це призведе до того, що будуть сплачуватися додаткові податки в бюджет, до Пенсійного фонду та місцевих бюджетів. Ці фонди будуть використані, щоб підняти зарплати вчителів і лікарів , - зазначив міністр.

 

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Поплавський Михайло Михайлович

50744 dd29 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осінь Зарплата ЗП, заработок, жалование, оклад, ставка, заработная плата, получка, прогрессивка, жалованье, хабар, пропивка, минималка, рабочая плата, выработка, отстежка, плата, содержание Мінфін Олександр Данилюк 50744 dd29 mm10 yy2016 2016 jrnz,hm ;jdntym jctym jcsym Pfhgkfnf PG? pfhf,jnjr? ;fkjdfybt? jrkfl? cnfdrf? pfhf,jnyfz gkfnf? gjkexrf? ghjuhtccbdrf? ;fkjdfymt? [f,fh? ghjgbdrf? vbybvfkrf? hf,jxfz gkfnf? dыhf,jnrf? jncnt;rf? gkfnf? cjlth;fybt Vsyasy Jktrcfylh Lfybk.r 50744 dd29 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осынь Зарплата ЗП, заработок, жалование, оклад, ставка, заработная плата, получка, прогрессивка, жалованье, хабар, пропивка, ьиниьалка, рабочая плата, выработка, отстежка, плата, содержание Мынфын Олександр Данилюк