Досьє Організація з Безпеки

Основні магістралі та мости Києва очищені від снігу - Кличко

Мер запевнив, що місто повертається до нормального життя.

Ключові транспортні магістралі столиці очищені від снігу, комунальники продовжують роботу, місто повертається до нормального життя. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у ефірі Радіо «Свобода», передає «Є!»

У Києві 1667 км доріг і нам потрібно було прибрати їх у дуже короткий термін. Можу сказати, що ключові транспортні магістралі, траси, мости очищені від снігу, посипані піском та сіллю. Залишається прибрати двори і маленькі вулиці. Але головне – місто повертається до звичного ритму життя, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що до прибирання снігу у столиці задіяли 386 одиниць тільки снігоприбиральної техніки. І подякував комунальникам, які протягом останньої доби працювали у режимі нон-стоп.

«Київавтодор» працював всю ніч без перерви. І я хочу подякувати всім, хто цілу ніч не спав і робив все, щоби наше місто повернулося до нормального життя, – зазначив Віталій Кличко.
Читайте також: У Києві через підвищену терористичну загрозу поліція планує перекрити Хрещатик
Читайте також: Клімкін повідомив, коли Україна може отримати безвізовий режим.
Читайте також: У Польщі українці і поляки влаштували масову бійку
Читайте також: Курс валют на 14 листопада
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Супруненко В'ячеслав Іванович

51581 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Кличко кличко Мер снігопад Україна Украина, Ukraine 51581 dd14 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Rkbxrj rkbxrj Vth cysujgfl Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51581 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Кличко кличко Мер сныгопад Украъна Украина, Ukraine