Досьє Мосійчук Ігор Володимирович

На Чернігівщині росіянин попросив у прикордонників статус біженця

На Чернігівщині у міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час проходження прикордонного контролю громадянин Російської Федерації звернувся із заявою про надання йому статусу біженця.

45-річний громадянин заявив, що його переслідують за критику влади, повідомив начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко, передає «Є!», посилаючись на УНИАН.

За його інформацією, під час опитування 45-річний громадянин заявив, що за свою активну громадянську діяльність, направлену проти правлячого в його країні режиму, він піддається на батьківщині кримінальному переслідуванню. Читайте також Українські прикордонники випробували нову зброю та техніку (фоторепортаж, відео)

У прикордонному загоні не уточнили інших деталей, зазначивши, що це вже шостий аналогічний випадок за останні два роки.

Після проведення співбесіди та оформлення відповідних документів, чоловіка для прийняття остаточного рішення направлено до управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Смешко Ігор Петрович

52020 dd21 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Росіяни Біженці статус громадянство Чернігів 52020 dd21 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Hjcszyb