Досьє Єремеєв Ігор Миронович

Янукович розповів, хто може бути причетний до розгону Майдану

Екс-президент здивований, чому це питання досі не розслідували.

Відповідаючи на запитання про те, хто віддавав наказ завозити обладнання для встановлення новорічної ялинки на Майдані, Янукович відповів, що це питання потрібно адресувати теперішній владі - чому це питання не розслідували, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Я в свій час, що я міг зробити - я відсторонив від роботи Попова - голову Київської адміністрації, Сівковича - першого заступника голови РНБО, а міністр внутрішніх справ відсторонив керівника київської міліції Коряка. Це було зроблено. І генеральна прокуратура почала розслідувати це питання, - заявив Янукович.
Знайти такий барометр, який встановить - хто більше винний, а хто менше (у кровопролитті на Майдані, - ред.) - дуже було важко. І я не прокурор не слідчий, і не суддя, щоб міг це сказати. Я сказав, щоб винні були покарані і це було зроблено на той час, - стверджує Янукович.
Мені весь час кажуть про Льовочкіна, голову адміністраці. Я відповідав - так, можливо він мав до цього причетність. Можливо. Але ніяких доказів цього у мене особисто не було. І слідство їх не встановило. Тому якщо це було так, хай влада зараз це доведе. Якщо влада це не доведе - хай буде це на його совісті. Чи якщо він невинний, то ті, хто так на нього казали чи кажуть, повинні принести вибачення. Це також повинен встановити суд, - сказав президент-утікач.

 

Читайте також: Янукович збрехав у суді
Читайте також: Луценко натякнув, що наступну підозру отримає Азаров
Читайте також: Янукович у суді схопився за серце, коли у нього запитали адресу проживання
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
24.02.2017 о 21:52
В Анкарі підпишуть спрощення візового режиму між Туреччиною та...