Досьє Богуслаєв В'ячеслав Олександрович

В iPhone 8 буде OLED-дисплей

Одна із моделей iPhone 8 отримає OLED-екран і буде найдорожчою в ряду.

У компанії планують відмовитись від рамок навколо дисплею смартфона.

Американська корпорація Apple проведе тестування більше 10 варіантів моделей iPhone 8, який буде представлений в наступному році, передає «Є!», посилаючись на The Wall Street Journal.

Зазначається, що серед прототипів є смартфон із зігнутим OLED-дисплеєм, деякі прототипи ще на стадії проектування.

Прогнозується, що в майбутній лінійці iPhone тільки один смартфон отримає OLED-екран і буде найдорожчим в модельному ряду.

Раніше інформацію про те, що в iPhone 8 буде OLED-дисплей, підтвердив генеральний директор Sharp Тай Джен-ву (Tai Jeng-wu).

Нагадаємо, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Йде робота над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Серед іншого, інженери планують позбутися від рамок навколо дисплея.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Шевченко Ігор Анатолійович

52385 dd28 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Сша Сполучені штати Америки USA Ціна корпорація корпорація iphone 8 52385 dd28 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Cif Cgjkextys infnb Fvthbrb USA Wsyf rjhgjhfwsz rjhgjhfwsz iphone 8 52385 dd28 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Сша Сполучены штати Аьерики USA Цына корпорацыя корпорацыя iphone 8