Досьє Шевченко Ігор Анатолійович

У Дніпрі закохані усамітнилися в автомобілі і задихнулися

«Любов вбиває».

В одному з гаражних кооперативів Дніпра знайшли мертвих чоловіка і жінку.

Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області, передає «Є!».

Бездиханні, напівроздягнені тіла чоловіка і жінки знайшли в салоні «Опеля» в одному з гаражів. За інформацією поліції, закохані вирішили усамітнитися в гаражі і включили запалювання, щоб зігрітися. За попередніми даними, чоловік і жінка загинули від отруєння чадним газом.

Зараз ми розслідуємо кримінальне провадження за фактом умисного вбивства із додатковою правовою кваліфікацією« Нещасний випадок , - розповіла прес-секретар ГУ Національної поліції Анна Старчевська.

Судово-медичні експерти зробили висновок, що закохані померли уві сні.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Тігіпко Сергій Леонідович

52471 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Смерть отруєння закохані 52471 dd30 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Cvthnm jnhe'yyz pfrj[fys 52471 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Сьерть отруэння закоханы