Досьє Дубневич Богдан Васильович

Чому в Україні – «дефіцит майбутнього»

Прем'єр-міністр вважає, що в Україні "найбільший дефіцит – дефіцит майбутнього".

Коли в країні є дефіцит чогось, то треба його або виробляти самим, або імпортувати. Хто не має власного виробництва майбутнього, той дорого платить за майбутнє, вироблене для нього іншими, передає «Є!», посилаючись на Правду из блогов.

З повагою, ваш Отаман Вочевидячки.

Україна не має жодного державного центру вироблення стратегій, жодних публічних дискусій вищого рівня щодо стратегій, жодної публічної комунікації щодо стратегій. Про візії, які передують стратегіям, я вже мовчу. Парламентська комісія з питань майбутнього ліквідована. Мінімальний дискурс підтримують нечисленні громадські об'єднання. Все решта – тактика, тактика, тактика, або навіть просто поточна операційна рутина.

Людина, яка відповідає за рух секундної стрілки, не має часу подивитися на хвилинну.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»