Досьє Мочанов Олексій Юрійович

Глава райдержадміністрації, який намагався перебити Порошенко: Я радий, що зміг хоча б так донести свою позицію

Чи варто йти на те, щоб перебивати виступ глави держави.

Спроба перебити виступ президента Петра Порошенка під час представлення нового голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова була викликана тим, що глава держави спирався в своїй промові на спотворену інформацію. Про це написав у Facebook учасник інциденту, глава Ширяївської районної державної адміністрації Тарас Бойко, передає «Є!».

Останньою краплею були слова президента про" гідних людей ", обраних на виборах в об'єднаних територіальних громадах, зокрема, в Одеській області. Після почутого сьогодні на нараді то, що Петру Порошенку надають викривлену інформацію, - достовірний факт. Саме тому я підняв руку , тому що нарада закінчилася б - і все увійшло б в свої рамки. Я ці рамки намагався хоч якось похитнути, - пояснив свій вчинок Бойко.

За його словами, місцеві вибори в Ширяєвському районі в грудні 2016 року було сфальсифіковано в інтересах кандидатів від Блоку Петра Порошенка.

Президенту забули сказати про те, що на кожній дільниці перебувало одночасно до п'яти тітушек, яких народний депутат Олексій Гончаренко (фракція БПП. -" ГОРДОН ") назвав військовими журналістами і які пильно стежили за правильністю волевиявлення. І звичайно, про суми, витрачені на підкуп. Коли я разом з небайдужими людьми ловив роздавали гроші - їх відразу забирали в невідомому напрямку. І тільки потім приїжджала поліція, яка, зрозуміло, факти підкупу не підтверджувала, - розповів Бойко.

Після офіційної частини 12 січня чолі району вдалося поговорити з президентом.

Спілкування з президентом не смертельне і навіть необхідне. І я радий, що зміг хоча б так донести свою позицію і озвучити проблеми Ширяївського району. В ході розмови після наради я повідомив в деталях, як подають під соусом перемоги бомбу уповільненої дії, чому правоохоронці нічого не зробили і хто за цим стоїть, в тому числі - з оточення президента. Комусь може мій вчинок не подобатися, але мені особисто Порошенко пообіцяв розібратися у всіх озвучених питаннях , - написав держслужбовець, додавши, що 16 січня зустрінеться з цього питання з новим головою ОДА Степановим.

"Результат розгляду питань буде індикатором того, чи варто перебивати виступ президента України і чи варто далі на щось сподіватися", - підсумував Бойко.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»