Досьє Мирний Іван Миколайович

На Львівщині поліція розкрила схему розкрадання державних коштів

Зловмисники привласнили 246 тисяч гривень та планували заволодіти державними коштами у сумі 553 тисяч гривень

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області викрили схему привласнення державних коштів, організовану екс-чиновником Львівської обласної держадміністрації та директором комерційної фірми.

Інформує «Є!», з посиланням на magnolia-tv.com.

Як встановили правоохоронці, зловмисники привласнили 246 тисяч гривень та планували заволодіти державними коштами у сумі 553 тисяч гривень.

У 2011 році облдержадміністрація в особі керівника одного з департаментів уклала угоду з комерційною фірмою в особі директора на проведення робіт з розробки проектної документації, а також реконструкції будівлі під хірургічне відділення однієї з лікарень на Львівщині.

Маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, зловмисники завищили вартість проектних робіт на 250 тисяч гривень. Наприкінці 2015 року кошти були перераховані на рахунки підприємства, а у лютому 2016, на той час вже екс-чиновник, отримав різницю готівкою.

Окрім того, зловмисники намагались заволодіти державними коштами вже під час виконання  робіт з реконструкції будівлі лікарняного закладу, завищуючи норми кошторисного прибутку та норми адміністративних витрат. Вартість таких робіт становить 553 тисяч гривень.

Слідчим управлінням ГУНП у Львівській області колишньому посадовцю Львівської ОДА та директору підприємства повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 (Замах на привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області

Читайте також: Старостенко відзвітувала про створення нових робочих місць у садочках
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»