Досьє Пасішник Андрій Петрович

З поліції звільнять співробітників, які важать більше 95 кілограм

Ну а для того, щоб українські поліцейські відповідали ідеалам, їм пропонують активно зайнятися спортом, що позитивно позначиться на ефективності їх роботи.

Українці хочуть бачити в поліцейських струнких мачо і спортивних леді, які, немов Супермен, готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу і врятувати.

Інформує «Є!», з посиланням на newsoboz.org.

Висміяні образи ненаситних "ментів" часів 90-х, які не тільки набили кишені хабарами, а й наїли свої животи від багатої життя, відходять у минуле.

У зв'язку з цим на офіційному сайті Президента України з'явилася петиція №22 / 032635-ЕП, автор якої - Юрій Шевченко - пропонує, і навіть вимагає звільнити з Нацполіціі всіх співробітників, які важать більше 95-ти кілограм.

Ну а для того, щоб українські поліцейські відповідали ідеалам, їм пропонують активно зайнятися спортом, що позитивно позначиться на ефективності їх роботи.

До слова, петиція була зареєстрована 13 січня 2017 року, і до цього часу зібрала всього 15 голосів з необхідних 25-ти тисяч. Для збору голосів залишилося 90 днів. Тільки в разі, якщо документ підтримають 25 тисяч чоловік, він буде розглянутий

Читайте також: У Москві проходить акція на підтримку політв'язнів: поліція розпочала затримання
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»