На Кременчуцькому автомобільному заводі розпочалося серійне виробництво товарного фургона FAW Tiger V
Нова модель фургона має вантажопідйомність 3,4 тонн та об’єм фургону у 24 кубічних метри.
news-image

На Кременчуцькому автомобільному заводі Авто-Холдинг у Полтавській області розпочалося серійне виробництво товарного фургона FAW Tiger V, передає specmachinery.

Нова модель фургона має вантажопідйомність 3,4 тонн та об’єм фургону у 24 кубічних метри. Фургон призначений для транспортування різних товарів, матеріалів та інших вантажів, що не потребують особливих умов перевезення. Модель зацікавить у першу чергу дистриб’юторські та торгові компанії. На підприємстві запевняють, що ресурс автомобіля становить понад 1 000 000 км. Модель оснащена дизельним двигуном CUMMINS ISF3.8s5141 (Євро-5) обсягом 3,8 л потужністю 143 к.с., та механічною трансмісією ZF. Високий рівень надійності фургона забезпечується паливною системою BOSCH.

Фургон виготовлений з високоякісних композитних панелей європейського виробництва, а його основа виготовлена з поздовжніх та поперечних швелерів з антикорозійною обробкою. Каркас фургона зроблено з анодованого алюмінієвого профілю, а його обшивка зовнішніх стін з композитного матеріалу. Витрата пального становить 13,1 л на 100 км.

Тримісна ергономічна кабіна фургона має бортовий комп’ютер, круїз-контроль, кондиціонер, аудіосистема та інші зручності для забезпечення водію максимально комфортної експлуатації. Передбачено гідравлічний підйомник кабіни, а плавність пересування по автошляхам забезпечується інноваційною система її кріплення. Додаткове обладнання фургона складається з внутрішнього освітлення, передніх, задніх та бічних габаритних LED-маркерів. Крім того авто має висувну драбину, задні та бічні відбійники, та бічний захист, що дозволить підвищити функціональність і безпеку експлуатації.

Нагадаємо, «Мотор Січ» створює гелікоптер із надсучасною системою керування.

Також раніше повідомляли, що в Україні запустять три заводи з переробки відходів тваринництва.

Читайте також:В ЄС зафіксували рекордний спад промвиробництва за останні 25 років