Хмельницький музей виграв 300 тисяч гривень на ребрендинг
Осучаснення закладу стало можливим завдяки перемозі проєкту музейників у конкурсі від Українського культурного фонду.
news-image

У Хмельницькому обласному художньому музеї розпочалась кампанія із ребрендингу закладу. На оновлення заклад отримає понад 300 тисяч гривень, пише сайт ye.ua.

Зазначається, що осучаснення закладу стало можливим завдяки перемозі проєкту музейників у конкурсі від Українського культурного фонду (далі УКФ). Окрім бюджету в сумі понад 300 тисяч гривень, культурній інституції та її працівникам допоможуть реалізувати ідею професійні фахівці із маркетингу.

Це перший досвід співпраці з УКФ. Ми подавали на розгляд два проєкти, які високо оцінили. Проєкт, який стосується ребрендингу посів четверте місце. Допоможуть нам його реалізувати фахівці з маркетингу УКФ. Загалом ми перша в Україні комунальна обласна інституція, яка має можливість отримати комплексну ребрендингову кампанію», – каже директорка Хмельницького обласного художнього музею Ольга Долінська.

За словами директорки, ребрендинг – це не тільки комплекс заходів щодо зміни бренду, а й самої діяльності музею. Це логотип, слоган, візуальне оформлення, посилення позиціювання музею в галузі культурних продуктів в межах області та території країни.

Наразі заплановано чимало тренінгів із працівниками, розробка брендбуку, нового сайту, продукції із логотипами музею — значки, футболки, екоторби, світшоти, листівки. Загалом від реалізації проєкту очікують підсилення популяризації й промоції музейної збірки українського мистецтва 20-21 століття.

Загалом реалізація проєкту стартувала з 1 червня, коли художній музей підписав договір з Українським культурним фондом. Триматиме він до жовтня, тоді й обіцяють презентувати результати ребрендингової кампанії.

Нагадаємо, у Франківську відкривають перший в країні музей спорту. Перший в Україні музей спорту відкривають у Івано-Франківську на базі крайової організації фізкультурно-спортивного товариства Україна.

Також ми повідомляли, що кіномережа «Оскар» запускає автокінотеатр у Києві. Автокінотеатр працюватиме на постійній основі, перший кінопоказ відбудеться 19 червня. Локація розрахована на 100 автомобілів.

Читайте також:Українка перемогла в американському фестивалі солом’яної маски

До речі, у Держкіно розповіли, які українські фільми вийдуть у прокат після карантину. Після закінчення карантинних обмежень кінотеатри відкриються і зможуть розпочати сезон з прокату українських фільмів.