У ПриватБанку заявили, що попередні власники відмили у США майже 800 мільйонів доларів
Банк вимагає від колишніх власників відшкодування на суму в сотні мільйонів доларів
news-image
У націоналізованому ПриватБанку заявили, що його колишні власники відмили у Сполучених Штатах Америки майже 800 мільйонів доларів.

Про це повідомляє «Радіо Свобода», пише «Є!».

Перевіривши додаткові банківські документи, банк подав до суду у штаті Делавер 21 липня змінений позов проти Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова. У ньому стверджується, що обидва відмили 660 мільйонів доларів через групу американських компаній Optima і ще 100 мільйонів доларів через інші американські компанії.

Банк вимагає від колишніх власників відшкодування на суму в сотні мільйонів доларів.

У новому документі йдеться, зокрема, про те, що, як стверджують у банку, ще 86 мільйонів доларів понад суми первісного позову Коломойський і Боголювов відмили в період 2008–2010 років, вивівши ці кошти на два офшорні рахунки одного з підрозділів московського інвестиційного банку «Ренесанс-капітал».

Як стверджується в позові, обидва скупили активи у США на суми в сотні мільйонів доларів, зокрема нерухомість і сталеливарні компанії, завдяки фіктивним позикам, що їх видавав ПриватБанк різноманітним компаніям, які контролювали самі ж олігархи. Далі, стверджує банк, ці кошти відмивалися у США через заплутану схему оборудок.

Як ми писали раніше, Україна візьме участь в дитячому Євробаченні-2020

Читайте також: Мін'юст почав продавати «подарункові сертифікати» на відсидку в VIP-камерах