Світ
8 грудня 2020
Іспанія планує пускати туристів без обмежень вже з березня 2021 року
У даний час всі, хто прибуває до Іспанії, повинні представити негативний тест наCovid-19.
news-image

Іспанія має амбітні плани на 2021 рік і сподівається знову приймати туристів вже в березні. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

В даний час всі, хто прибуває до Іспанії, повинні представити негативний тест наCovid-19, взятий менш ніж за 72 години до поїздки, проте іспанські туристичні органу влади сподіваються, що до приходу весни від цього відмовляться.

Національне туристичне агентство Іспанії Turespaña представить нову кампанію "безпечна подорож", мета якої спонукати відпочиваючих повернутися в країну, надавши їм всю останню інформацію та поради з безпеки.

Нова кампанія була представлена 3 грудня міністром промисловості, торгівлі та туризму Реєсом Марото та генеральним директором Національної ради з туризму Turespaña Мігелем Сансом.

"За допомогою цієї кампанії ми хочемо позиціонувати туристичний бренд Іспанії як фактор, що впливає на безпеку подорожей, і внести зробити внесок у формування впевненості у туристів в тому, що вони знову приїдуть в нашу країну", - сказав Марото.

Ця кампанія, за оцінками, обійдеться приблизно в 2 мільйони євро і, як очікується, триватиме до тих пір, поки вживаються заходи з профілактики коронавірусу.

Завдяки недавнім оголошенням про успіхи декількох вакцин, на Балеарських островах спостерігався стрибок замовлень на наступний рік. 

За даними британської асоціації мандрів, замовлення підскочили на 30 відсотків відразу після того, як уряд Британії оголосив про схвалення Pfizer/BioNTechvaccine минулого тижня.

 

До речі, для зимового відпочинку в Карпатах розробили 8 нових турів. Зазначається, що нові туристичні продукти покликані популяризувати зимовий відпочинок у Карпатах і створені в межах проєкту "52 вікенди на Івано-Франківщині".

Також ми писали про те, що від Аргентини до Зімбабве, від Ватикану до Білого дому - коронавірус поширюється невпинно. Збудника COVID-19 виявили на кожному континенті окрім одного і майже в кожній країні. Однак, ще лишилося кілька куточків світу, де досі не зафіксували жодного випадку зараження.

Радимо почитати ексклюзивне інтерв’ю з Головою Державного агентства розвитку туризму України Мар'яною Олеськів. За її словами, «під час локдауну готелі, санаторії та відкриті локації з обмеженнями, але мають працювати».