Київ
21 січня 2016
Віталій Кличко у Давосі взяв участь у дискусії разом з мерами Парижа, Сеула та інших міст світу (відео)
Мер Києва зазначив, що впровадження сучасних технологій в управління містом є сьогодні одним із головних пріоритетів української столиці.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко, який перебуває в Давосі на Всесвітньому економічному форумі, взяв участь в дискусії «Стимулювання інновацій в містах» разом із мерами Парижа, Сеула та інших міст світу, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Всесвітній економічний форум у Давосі – це майданчик для спілкування світових лідерів, політичних діячів, економістів, фінансистів. Це вироблення спільних позицій і об’єднання зусиль, щоб світ розвивався і рухався вперед. Цього року чимало дискусій форуму присвячені розвитку міст, стимулюванню інновацій в містах, – сказав Віталій Кличко в коментарі журналістам.

Він зазначив, що впровадження сучасних технологій в управління містом є сьогодні одним із головних пріоритетів української столиці.

Ми впроваджуємо інноваційні технології в управлінні містом – систему Smart City. Майбутнє – саме за технологіями. І, щоб Київ був сучасним європейським містом, ми повинні використовувати усі найсучасніші світові інновації. Зокрема, щоб зробити ефективним і прозорим управління містом, – підкреслив мер Києва.

Віталій Кличко зазначив, що для реформування у столиці важливо використовувати успішний світовий досвід, залучати інвесторів, які сьогодні шукають нові напрямки для розвитку бізнесу.

І Давос – це саме той майданчик, де ми можемо обмінюватися досвідом, як ефективно втілювати перетворення в наших містах, дискутувати про наступні кроки, які необхідно робити для розвитку і впровадження інновацій, – наголосив Віталій Кличко.
Читайте також: Кличко у Давосі: Через падіння цін на нафту Росія стане менш агресивною в міжнародній політиці