Політика
7 вересня 2016
«Народ і парламент на думку президента - просто лохи» - листування нардепа в Раді
Пізніше такі самі слова народний обранець написав і на своїй сторінці у Фейсбуці.
news-image

Фотокореспондент видання "Главком" зафіксував переписку народного депутата України Віктора Балоги під час виступу Петра Порошенка в парламенті, передає «Є!»

Юра, я більшого пафосу не чув ні від одного глави держави. Народ і парламент на думку президента - просто лохи ... - прокоментував Балога традиційне щорічне послання президента до Верховної Ради.

Пізніше, такі самі слова Віктор Балога написав і на своїй сторінці у Фейсбуці.

За роки в політиці я бачив виступи різних керівників держави, але такого цинізму, як сьогодні, ще не було ніколи. Ця влада тримає народ і депутатів за лохів. Між ними і нами прірва, яка з кожним днем стає все більшою.

І замість того, щоб сказати, як ми будемо виходити з кризи, Гарант намалював альтернативну реальність, у якій борються з корупцією і нарощують експорт в Індонезію.

Хоча до останнього сповідався почути в словах Президента щире бажання консолідувати суспільство і політикум, розуміючи, які загрози стоять перед державою. Бо в ситуації, в якій ми опинилися, човен у нас один на всіх. І якщо він перекинеться, від цього програють усі, - написав нардеп.